ahşap paletçi  
   

Bize Ulaşın

0532 767 20 06
0537 390 86 90
0553 128 25 14

İkinci el Palet, doğa dostudur.

Hakkımızda

Kadir Palet, İkinci el ahşap palet, yeni palet, euro palet, kullanılmış palet, ikinci el plastik palet, ambalaj sandıkları, ihracat sandıkları, hurda palet ve her tülü palet alım satımı konusunda hizmet vermektedir.

Her tülü palet ihtiyacınız hızlı, ekonomik ve kaliteli ürün anlayışı ile temin edilir. Kadir Palet, palet konusunda müşterilerine koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet veririken, doğayı yeniden dönüşüm ürünleri ve hizmetleri üreterek korumanın gururunu yaşamaktadır.

Günümüzde lojistik ve lojistik maliyetler, firmalar için gün geçtikçe daha ön plana çıkmaya başlamıştır. Lojistik maliyetler içerisinde taşımacılık ve depolama maliyetleri, önde gelen maliyet kalemlerini oluşturmaktadır.Bu anlayışla Kadir Palet , taşımacılık ve depolama faaliyetlerinin zamanında, en etkin ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesinin büyük önem taşıyacağını düşünmektedir.. İçinde malzemelerin sevk edildiği paletler, modern lojistik yönetiminin malzeme sevkiyatındaki vazgeçilmez gereçlerdendir. Özellikle, geniş çapta lojistik ağı bulunan firmalar paletli taşımacılığa büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu anlayışla Kadir Palet Türk sanayicisine hertürlü palet konusunda hizmet vermektedir.

İkinci el Palet Alım Satımı EURO Palet Alım Satımı Plastik Palet Alım Satımı
2. El Paletler
EURO Palet
2. El Plastik Palet
Özel Ölçülü palet alım satımı Ambalaj Sandıkları Alım Satımı Sıfır ve Yeni Palet Alım Satımı
Özel Ölçülü Palet
Ambalaj Sandıkları
Sıfır Palet

 

Her türlü Paletleriniz yerinde ve değerinde alınır satılır
 
Kadir Palet - İkinci el palet - Ümraniye Ahşap Palet © 2012 Ahşap Palet